Ubytování Špindlerův Mlýn

Webkamera Špindlerův Mlýn

Webkamera Špindlerův Mlýn
Podívejte se, jak je právě ve Špindlerově Mlýně... Webkamera
Hotel Bedřiška
Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn
Hotel Bedřiška se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrcholky hor. 
...více

HOTEL OLYMPIE - Špindlerův Mlýn
Hotel Olympie Špindlerův Mlýn
Hotel Olympie nabízí ubytování celkem ve 35 dvou a třílůžkových pokojích a 3 apartmánech. Je zde rovněž sauna s kapacitou 6 osob, whirlpool a tradiční thajské masáže.
...více


Restaurant „Le Petit Gourmand“ - Špindlerův Mlýn
Útulná restaurace s 20ti místy u stolu a salónkem s krbem až pro 10 osob. Jídelní lístek obsahuje speciality francouzské a mezinárodní kuchyně, v nabídce nechybí zvěřina či ryby. Nejširší nabídka francouzských vín v ČR. Vinný sklípek s 15ti místy u stolu. V letních měsících je k dispozici zahradní restaurace s altánem pod košatými jasany. Restaurace se nachází v prostorách hotelu Pod Jasany s výhledem na Medvědín.

 

Restaurant Orange le Moon - Špindlerův Mlýn
Stylová restaurace s barem a krbovnou, která nabízí speciality krkonošské i mezinárodní kuchyně, zejména upravované na lávovém grilu, se nachází v prostorech hotelu Bedřiška*** v části Špindlerova Mlýna zvané Bedřichov. V letních měsících je k dispozici zahradní restaurace v rozlehlé zahradě s parkovou úpravou a tenisovým kurtem. Celková kapacita restaurace je 50 míst, v zahradní restauraci je k dispozici až 40 míst.

 

Hospůdka U pečené Kachničky - Špindlerův Mlýn
Ve Špindlerově Mlýně v části Bedřichov je pro hosty připravena hospůdka v selském staročeském stylu s replikou starodávné pece , ve které jsou denně připravovány čerstvé pečené kachničky, případně kolena, nebo něco, co si host předem vybere. Stejně tak chutný gulášek či svíčková. Před jídlem je k dispozici hliněný hrnec bublající polévky který čeká na peci.

 

Mexická restaurace ABACANTE - Špindlerův Mlýn
ABACANTE - to jsou kulinářské rozkoše, gejzír exotických chutí, požitky, na které nezapomenete a které vás bezpečně přivedou zpět. Restaurace ABACANTE poskytuje 60 míst u stolu a 20 míst u barového pultu. Jsme vám k dispozici denně od 11,00 do 02,00 ráno. Najdete nás v centru Špindlerova Mlýna na Starém náměstí.

 

Elan Bar Caffé - Špindlerův Mlýn
Stylový bar se nachází v centru Špindlerova Mlýna v areálu objektu "Villa Tosca". Okouzleni budete nejen designem. Kombinace masivního dřeva, kamene a inspirující vůní kávy zde vytváří tu správnou atmosféru k příjemnému posezení.

 

Restaurace hotelu Výsluní - Špindlerův Mlýn
Restaurace hotelu Výsluní Vám nabízí příjemné posezení v útulné restauraci s krbem a výhledem na hřbety hor. Můžete si vybrat z bohaté nabídky české i mezinárodní kuchyně, míchaných nápojů, či posedět u sklenky dobrého vína. Personál restaurace Vás rád obslouží i na venkovní terase s možností grilování.

 

Silver Rock Music Bar - Špindlerův Mlýn
Music bar Silver Rock v alpském stylu Vás nadchne svou stylovou horskou atmosférou a interiérem, prvotřídními koktejly namíchanými zkušenými barmany a bohatým programem. Naši barmani jsou mistry svého oboru, ovládají i náročné umění barmanských freestyle show.