Hotel Windsor - Špindlerův Mlýn

Hotel Windsor - Špindlerův Mlýn

Hotel Windsor - Špindlerův Mlýn

Hotel Windsor - Špindlerův Mlýn

Hotel Windsor - Špindlerův Mlýn


Hotel Windsor - Ubytování Špindlerův Mlýn


REZERVACE:

Hotel je napojen na 100% ON-LINE Rezervační systém, kterým si zajistíte pevnou rezervaci, včetně požadovaného druhu platby a následného vytištění Potvrzení rezervace.

POPTÁVKA:

Vyplňte prosím OFF-LINE formulář v případě, kdy pouze poptáváte možnost ubytování. Následně Vám bude e-mailem zaslána nabídka.
V případě Vaší kladné odpovědi Vám bude zasláno Potvrzení o rezervaci.

POLOHA:

Hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 700m.n.m. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé. Skiareál Svatý Petr a Medvědín, nejznámější a nejkvalitnější střediska zimních sportů jsou od hotelu vzdálená cca 900m. K autobusové zastávce Skibusu, který Vás na tyto sjezdovky zaveze je to pouhých 200m.

POKOJE:

Hotel Windsor Vám může nabídnout ubytování ve 37-dmi pokojích včetně 5-ti apartmánů a 6-ti rodinných pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV - SAT , telefon s přímou linkou a minibar.

Cena:
V létě:od 600,- Kč do 800,- Kč na osobu, 1 noc se snídaní a parkovným a vstupem do hotelového Wellness (1 hodina v čase od 12:00 do 21:00 hod.)
V zimě: od 800,- Kč do 1 900,- Kč na osobu, 1 noc se snídaní a parkovným a vstupem do hotelového Wellness (1 hodina v čase od 12:00 do 21:00 hod.)

RESTAURACE:

Součástí hotelu je restaurace, která je hostům k dispozici denně v době podávání snídaní a pak od 12 do 23 hodin. Snídaně jsou podávány bufetovou formou. V restauraci můžete ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně.

DALŠÍ SLUŽBY HOTELU: Nové wellness

- Bazén s protiproudem (rozměr 7x4,5m - hloubka 1,5m), masážvzduchem
- Whirlpool pro 8 osob
- Suchá sauna (75°C - 120°C) pro 6osob
- Parní sauna (60°C, 90% vlhkost) pro 4 osoby
- Bylinná "aroma" kabina (75°C - 80°C) pro 4 osoby
- Vířivé masažní vany
- Masážní a zchlazovací boxy
- Ochlazovací vědro
- Solárium
- Relaxační masáže (aromatheraphie, masáže horkými kameny, lymfodrenáže, okysličování mozku)

Parkování

Hotel disponuje soukromým parkovištěm, které je pro hosty zdarma.


 


 

On-line Booking Poptávka Ubytování