Hotel Westend - Špindlerův Mlýn

Hotel Westend - Špindlerův Mlýn

Hotel Westend - Špindlerův Mlýn

Hotel Westend - Špindlerův Mlýn

Hotel Westend - Špindlerův Mlýn

Hotel Westend - Špindlerův Mlýn


Hotel Westend - Ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Westend - Špindlerův Mlýn - AKČNÍ NABÍDKA - 2. - 30.1.2010

LEDEN 2010
Osoba ve dvoulůžkovém pokoji - 790,- Kč / noc se snídaní
Osoba v apartmánu 900,- Kč / noc se snídaní

dítě do 10 let - 50% sleva na přístýlce
osoba od 10 let a více - 20% sleva na přistýlce


REZERVACE:

Hotel je napojen na 100% ON-LINE Rezervační systém, kterým si zajistíte pevnou rezervaci, včetně požadovaného druhu platby a následného vytištění Potvrzení rezervace.

POPTÁVKA:

Vyplňte prosím OFF-LINE formulář v případě, kdy pouze poptáváte možnost ubytování. Následně Vám bude e-mailem zaslána nabídka.
V případě Vaší kladné odpovědi Vám bude zasláno Potvrzení o rezervaci.

POLOHA:

Hotel Westend***+ se nachází v překrásném prostředí Krkonoš přímo v centru Špindlerova Mlýna, který před svým osamostatněním patřil k hotelu Savoy. Ideální poloha hotelu společně s vnitřním vybavením řadí hotel do vysoké úrovně. 50 m od hotelu se nachází zastávka skibusu. Lanovka Hromovka je vzdálena 100 m.

POKOJE:

Hotel nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné až dvou přistýlek či apartmánech. Celková kapacita hotelu je 14 pokojů - 40 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, TV-sat, telefonem, ledničkou a WI-FI připojením.

Cena:
V létě: 650,- Kč za osobu, 1 noc vč. snídaně a parkování
V zimě: 750,- Kč - 2000,- Kč za osobu, 1 noc vč. snídaně a parkování
Na přistýlce se poskytuje sleva 20 %
Děti do 2,9 let bez nároku na lůžko a stravu jsou zdarma
Domácí zvíře je možné za poplatek 300,- Kč / noc                                                  
Polopenze: 260,- Kč / den / osoba

RESTAURACE:

Při vstupu na Vás dýchne ojedinělý staroanglický styl. Můžete si vybrat z bohaté nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně, či něco ze specialit šéfkuchaře. Restaurace je otevřena od 8:00 do 23:00. Restaurace je vhodná i pro příjemné posezení u kávy, u které můžete sledovat svůj oblíbený program na plazmové televizi.

DALŠÍ SLUŽBY HOTELU:

- WIFI připojení v restauraci hotelu
- Recepce - na Vaše přání zajistí: zapůjčení lyžařského vybavení či horských kol, lyžařskou školu, výlety s průvodcem, outdoorové aktivity prostřednictvím renomované firmy, sportovní vyžití v okolních zařízeních ( bazén, squash, tenis, bowling, minigolf apod.).

Relax:
Po sportovním vyžití či pracovním vytížení máte možnost využít k relaxaci saunu, páru, whirlpool a solárium. Parní lázeň je určena pro detoxikační, léčebné a rehabilitační kůry. Vhodná pro osoby, které se léčí s tlakem nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Finská sauna je v zahraničí nazývána „domácím lékařem“, vede k velmi účinné detoxikaci organismu a navíc posiluje činnost srdce. Jakuzzi Vám nabídne ničím nerušenou pohodu. Vířivá masáž celého těla je dokonalou relaxací, voda dosahuje tělesné teploty a tím celkově zregenerujete celé tělo. Uvolníte ztuhlé svalstvo, stabilizujete krevní tlak a tepovou frekvenci a ulevíte bolavým zádům. Jednotlivé trysky Vás budou masírovat a Vaše starosti pomalu odplynou pryč. Solárium nám dokáže v každém ročním období zajistit krásně opálenou pokožku. Pobytem na slunci nebo v soláriu je možné zmírnit nemoci jako je lupénka nebo akné. Sluneční paprsky také příznivě působí na duši.

Bar:
Sherlock Holmes Vás zve do svého baru. Plápolající krb, pohodlná křesla, ve kterých sedí gentlemani pokuřující svůj doutník. Mimo bohatý sortiment whisky a bourbonů nabízí bar i široký výběr míchaných nápojů, tuzemských či zahraničních vín. Vychutnat si zde můžete netradiční výběr čajů, svou oblíbenou kávu nebo horkou čokoládu. V baru je situována plazmová televize a můžete si zde zahrát i billiard.

 


 

On-line Booking Poptávka Ubytování