Hotel Martin - Špindlerův MlýnHotel Martin - Špindlerův Mlýn

Hotel Martin - Špindlerův Mlýn

Hotel Martin - Špindlerův Mlýn

Hotel Martin - Špindlerův Mlýn


Hotel Martin - Špindlerův Mlýn


REZERVACE: 
Hotel je napojen na 100% ON-LINE Rezervační systém, kterým si zajistíte pevnou rezervaci, včetně požadovaného druhu platby a následného vytištění Potvrzení rezervace.

POPTÁVKA:
Vyplňte prosím OFF-LINE formulář v případě, kdy pouze poptáváte možnost ubytování. Následně Vám bude e-mailem zaslána nabídka.
V případě Vaší kladné odpovědi Vám bude zasláno Potvrzení o rezervaci.

POLOHA:
Dříve pension Martin, nyní hotel Martin*** se nachází v malebném koutě Krkonoš - v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Je to stylový hotel s příjemnou atmosférou, vhodné zejména pro klidnou rodinnou dovolenou. Od centra města je hotel Martin vzdálen cca 10 - 15 min. procházkové chůze. Nedaleko hotelu (cca 8 min.) se nachází největší sportovní areál ve Špindlerově Mlýně Svatý Petr. Do obou sportovních areálů můžete jet v zimním období zdarma skibusem, jehož zastávka se nachází v těsné blízkosti pensionu.

POKOJE:
V hotelu Martin můžete být ubytováni ve dvou- a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou velmi luxusně zařízeny. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu (jeden pokoj má k dispozici vanu), TV-sat, telefon, minibar a dále také balkon. Celkem je v hotelu k dispozici 11 pokojů a 1 prezidentské apartmá.

CENA:
V létě: od 650,- Kč do 880,- Kč na osobu/ 1 noc se snídaní a parkováným
V zimě: od 1.050,- Kč do 1.700,- Kč na osobu/ 1 noc se snídaní a parkování.

Děti do 3 let jsou zdarma, děti od 3 do 10 let mají 50% slevu (Sleva na děti platí pouze v případě 3. a 4. lůžka)
Příplatek za jednolůžkový pokoj činí od 50 - 80% v závislosti na sezóně
Malé domácí zvíře je možné za poplatek 150,- Kč na 1 noc, velká domácí zvířata nejsou možná

RESTAURACE + SNÍDÁRNA:
Hostům hotelu Martin je k dispozici snídárna a restaurace na hotelu Kristýna vzdáleném 50 m od pensionu. Snídaně jsou podávány bufetovou formou. Restaurace, která slouží zároveň jako snídárna, je otevřena denně od 7.30 do 24 hodin a nabízí velký výběr nejrůznějších specialit. Večer můžete využít možnosti příjemného posezení u krbu. V letním období pak můžete za dobrého počasí posedět na terase.

PARKOVÁNÍ:
Přímo u hotelu se nachází soukromé parkoviště, cena za parkování je zahrnuta v ceně za ubytování

SPORTOVNÍ MOŽNOSTI do 10 min.:
Sauna, squash, masáže, solárium, bowling


 

On-line Booking Poptávka Ubytování