Hotel Lomnice - Špindlerův Mlýn

Hotel Lomnice - Špindlerův Mlýn

Hotel Lomnice - Špindlerův Mlýn

Hotel Lomnice - Špindlerův Mlýn

Hotel Lomnice - Špindlerův Mlýn


Hotel Lomnice - Špindlerův MlýnREZERVACE

Hotel je napojen na 100% ON-LINE Rezervační systém, kterým si zajistíte pevnou rezervaci, včetně požadovaného druhu platby a následného vytištění Potvrzení rezervace.


POPTÁVKA

Vyplňte prosím OFF-LINE formulář v případě, kdy pouze poptáváte možnost ubytování. Následně Vám bude e-mailem zaslána nabídka. V případě Vaší kladné odpovědi Vám bude zasláno Potvrzení o rezervaci.

POLOHA

Hotel Lomnice se nachází v samém centru známého rekreačního střediska Špindlerova Mlýna. V těsné blízkosti hotelu se nachází pošta, obchody, půjčovny lyží, horských kol, saní i autotaxi. Přímo před hotelem je také zastávka skibusu.

POKOJE:

Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizorem se satelitní přípojkou, telefonem. Pokoje jsou v následujícím složení: 10 x dvoulůžkových, 2 x třílůžkové a jedno apartmá.

Cena:
V létě: 450,- Kč - 540,- Kč za osobu, 1 noc vč. snídaně
V zimě: 540,- Kč - 1250,- Kč za osobu, 1 noc vč. snídaně
Děti do 2,9 let jsou zdarma. Děti do 12 let mají 50 % slevu
Domácí zvíře je možné za poplatek 100,- Kč / noc.
Parkovné: 100,- Kč / den / auto

RESTAURACE:

K občerstvení a intimnímu posezení je hostům k dispozici stylová pivnice s 35-ti místy, nekuřáckou restauraci s 36-ti místy a snack bar o 34 místech. Provoz těchto zařízení je nepřetržitý (denně od 10 do 22 hodin).

DALŠÍ SLUŽBY HOTELU:

Hotelové taxi, tenisový kurt, stolní tenis, půjčovna horských kol, dětské hřiště, půjčovna lyží a lyžařská škola

PARKOVIŠTĚ:
Parkovné: 100,- Kč / den / auto.

SPORTOVNÍ VYŽITÍ do 5 min. chůze:

Aquacentrum (plavecký bazén, whirpool, tobogán, protiproud, umělé vlnobití, dětské brouzdaliště....), dále pak bowling, squash, solárium, masáže, střelnice, bobová dráha...