Hotel Alpina - Špindlerův MlýnHotel Alpina - Špindlerův Mlýn

Hotel Alpina - Špindlerův Mlýn

Hotel Alpina - Špindlerův Mlýn


Hotel Alpina - Špindlerův Mlýn


REZERVACE:
Hotel je napojen na 100% ON-LINE Rezervační systém, kterým si zajistíte pevnou rezervaci, včetně požadovaného druhu platby a následného vytištění potvrzení rezervace

POPTÁVKA:
Vyplňte prosím OFF-LINE formulář v případě, kdy pouze poptáváte možnost ubytování. Následně Vám bude e-mailem zaslána nabídka. V případě Vaší kladné odpovědi Vám bude zasláno Potvrzení o rezervaci

POLOHA:
Hotel ALPINA se nachází v krásné přírodě Krkonošského národního parku v samém srdci Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně. Od centra města ho dělí pouhých deset minut vycházkové chůze. Hotel je vzdálený pouhých 100 metrů od sjezdové tratě Hromovka, což ocení lyžaři hlavně v zimních měsících. Letní dovolenou si vedle pěších túr díky své idelální poloze můžete zpříjemnit i cyklistickými výlety po hřebenech a horských stezkách Krkonošského národního parku.

POKOJE:
V roce 2004 byl hotel celkově zrekonstruován a zmodernizován ve stylu odpovídajícím evropskému standardu. Hotel nabízí ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích, všechny s vlastním sociálním zařízením (vanou či sprchou), s televizí a satelitem. Pro náročnější hosty nabízí  hotel dva luxusně vybavené apartmány, které se skládají ze dvou oddělených místností, k dispozici je i kuchyňka. V některých pokojí je možné připojení na internet.
Cennosti můžete uschovat v trezoru na recepci. Pro Vaše lyže či kola je v hotelu speciální místnost, která  tedy v zimě slouží jako lyžárná a v létě jako místnost k úschově kol.

CENA:
V letním období:
od 350,- do 550,- Kč na osobu, 1 den s polopenzí
V zimním období:
od 850,- do 1400,- Kč na osobu, 1 den s polopenzí
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají 100% slevu
Děti do 12 let s doprovodem rodičů 50% sleva.
Ubytování domácích mazlíčků je možné po domluvě s personálem recepce.

STRAVOVÁNÍ:
Po náročném dni určitě přijde vhod posezení v příjemné restauraci s barem, za slunečného počasí na letní terase s překrásným výhledem na Špindlerův Mlýn.
Restaurace má pro Vás kromě vydatných snídaní připravenou rozmanitou nabídku specialit typické české kuchyně. K jídlům se podává lahodné pivo světoznámé značky, chvíle odpočinku jistě zpříjemní i sklenka dobrého vína, koktejlu či něčeho ostřejšího.
Personál je připraven splnit každé přání.

PARKOVÁNÍ:
V letních měsících lze dojet vozem až k hotelu, kde je pro hosty vyhrazené parkoviště.
Vzhledem k tomu, že hotel se nachází u sjezdovky Hromovka, nedá se k hotelu během zimního období dojet. Pro klienty je vyhrazené parkoviště z druhé strany sjezdovky Hromovka. Nehlídané. Po příjezdu na parkoviště je nutné zavolat na tel.číslo 499 523 471 a  přijede pro Vás i Vaše zavazadla sněžný skútr. Pěšky je to zhruba 350n.


SPORTOVNÍ MOŽNOSTI v hotelu:
V zimě zejména lyžaři ocení blízkost sjezdových ale i běžkařských tratí. V létě naopak okolí hotelui nabízí nespočet turistických i cyklistických tras.
V hotelu můžete využít billiard, fitnes, fotbálek, sauna, whirpool.

SPORTOVNÍ MOŽNOSTI v dosahu 20 min. pěší chůze:
- venkovní tenisové kurty jsou od hotelu vzdáleny max. 15 min.
- aquacentrum (plavecký bazén, whirpool, tobogán, protiproud, umělé vlnobití, dětské brouzdaliště....) se nachází zhruba 20 min. od hotelu 
- bowling, squash, solárium, masáže, střelnice, bobová dráha opět v dosahu 10 - 15 min.


 

Poptávka UbytováníOn-line Booking